^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Prijímacie skúšky

DSC00048

Máj je typický aj tým , že žiaci posledných ročníkov základných škôl majú hlavu smútku, pretože sa musia rozhodnúť, na ktorú školu pôjdu študovať. Už je to zaužívané , že v treťom májovom týždni sa konajú na stredných školách prijímacie skúšky.

Čítať ďalej: Prijímacie skúšky

Kolobeh života

DSC 2719

Jedni prichádzajú , druhí odchádzajú... Aj to patrí k životu i keď niekedy bývajú tieto zmeny smutné, pretože sa musíme rozlúčiť s istou kapitolou života. Tak to bolo aj teraz na Strednej odbornej škole v Žarnovici.

Čítať ďalej: Kolobeh života 

Opäť medzi najlepšími na Slovensku!

Stredoškolská odborná činnosť patrí medzi tradičné a najrozšírenejšie súťaže. Poslaním súťaže je prispievať k vyhľadávaniu talentovaných študentov vo veku od 15 do 21 rokov a podporovať ich v tvorivej činnosti a hľadaní inovatívnych riešení v konkrétnych oblastiach.

Tento rok sa do SOČ prihlásilo celkovo 4 917 študentov s počtom 3 712 prác z 338 škôl. Z 8 krajov postúpilo na celoštátnu prehliadku 272 súťažiacich.

Čítať ďalej: Opäť medzi najlepšími na Slovensku!

Spoznaj s nami región

IMG 20180425 083412

 

Minulý školský rok sme začali na odbornom výcviku s pani majsterkou Mgr. Tatianou Šušovicovou spoznávať región a tento rok pokračujeme. Vybrali sme sa spoznávať mesto Zvolen a jeho pamiatky. Najprv sme si vyhľadali o nich informácie na internete a potom sme ich navštívili.

Čítať ďalej: Spoznaj s nami región

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube