^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Výsledky žiakov našej školy v súťaži Matematický klokan 2011V kategórii Kadet 012 sa najlepšie umiestnil žiak Michal Macko z II. C triedy, ktorý získal 70 bodov s úspešnosťou 58,3 % z maximálneho počtu bodov. Úspešnosť 55 % a počet bodov 66 získali  Jozef Ilčík a Mária Miháliková z II. C triedy. Úspešnosť nad 50 % dosiahli aj Dušan Danko a Mário Špilberger z I. C triedy a Martina Balková z II. C triedy, ostatní zúčastnení žiaci v tejto kategórii dosiahli menší počet bodov.
V kategórii Junior 034 sa najlepšie umiestnili Juraj Gettler zo IV. A a Radoslav Mokoš
z III. C triedy, ktorí získali rovnakí počet bodov 62 s úspešnosťou 51,7 % z maximálneho počtu bodov. Ostatní súťažiaci  dosiahli v tejto kategórii úspešnosť pod 50 %.
Úspešným riešiteľom gratulujeme a veríme, že i nasledujúci školský rok sa naši žiaci zapoja do tejto medzinárodnej súťaže.

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube