^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Vyhodnotenie súťaže Billboard SOŠ Žarnovica

billboard spolu

Počas predchádzajúcich decembrových týždňov prebiehala na našej škole súťaž Billboard SOŠ Žarnovica. Zúčastnili sa jej študenti odboru Grafik digitálnych médií. Hlavným námetom bolo vytvorenie návrhu na prezentáciu štúdia na našej škole formou veľkoplošného billboardu.

Študenti sa zhostili úlohy tvorivo a s plným nasadením. Mnohé návrhy boli na veľmi dobrej úrovni a výber najlepších prác si môže každý pozrieť vo vestibule školy. Hlavnú cenu vedenia školy získal návrh Kataríny Tadianovej, ďalšími ocenenými boli Boris Bavlšík a Adrián Pacalaj.

 

1 Tadianová Billboard 22 copy

 

2b bavlsik billboard b copy

 

3 Pacalaj Billboard s kartami copy

 

 

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube