^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Fašiangy v Samaritánke

DSC 7669

Fašiangy nám pomaly vrcholia a pri tejto príležitosti sa naši žiaci rozhodli pripraviť pre klientov ZSS Samaritánka krátky kultúrny program.

Toto zariadenie mali možnosť navštíviť v októbri minulého roka, kedy sa im dostalo srdečného prijatia, a preto sa sem neváhali vrátiť opäť. Tóny heligónky, na ktorej hral Michal Štaudner (II.A), nenechali chladným nikoho. Spevácky mu dopomáhali Lucia Bangová (II.B) a Veronika Sitášová (II.B). Dobrá nálada nenechala na seba dlho čakať a spoločenská miestnosť zariadenia sa v priebehu pár minút zmenila na tanečný parket. Hudba, spev, tanec, milí ľudia – to všetko dopomohlo k vytvoreniu príjemnej atmosféry. Naši žiaci odchádzali zo Samaritánky plní pozitívnych dojmov a už teraz sa tešia na ďalšie stretnutie.

 

DSC 7652

 

DSC 7660

  

DSC 7656

 

DSC 7667

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube