^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Úspech na veľtrhu cvičných firiem 2017

1

Stalo sa už tradíciou, že cvičné firmy, ktoré pôsobia na našej škole, sa každý rok zúčastňujú veľtrhu cvičných firiem, ktorý sa koná v mestskom kultúrnom stredisku v Žiari nad Hronom.

 

VIDEO ODKAZ Z VEĽTRHU CVIČNÝCH FIRIEM OD ATV ŽIAR NAD HRONOM

Cvičná firma je predmet, ktorý spája teóriu s praxou a pripravuje mladých ľudí na reálny pracovný život – umožňuje im získať prax, ktorú od nich vyžaduje skoro každý nový zamestnávateľ. Cvičné firmy majú rôzne predmety podnikania a navzájom medzi sebou obchodujú. Práca v cvičnej firme zlepšuje odbornú kvalifikáciu a zručnosti žiakov, rozvíja schopnosť komunikovať, rozhodovať, samostatne myslieť, podporuje kreativitu, používať najnovšie informačné technológie,...

A práve veľtrh je tým pravým miestom, kde firmy môžu prezentovať svoju prácu, nadviazať nové obchodné kontakty, súťažiť v silnom konkurenčnom boji.

Tento rok našu školu reprezentovali dve cvičné firmy:

firma Fish, s. r. o., žiaci III. B, pracovníci marketingu, ktorej riaditeľkou je Lea Garajová

firma U dzivočky, s. r. o., žiaci II. B, pracovníci marketingu, ktorej riaditeľom je Anton Barborík.

Obe firmy úspešne zvládli prípravy, prezentovanie i obchodovanie na veľtrhu, hrdo reprezentovali nielen vlastnú firmu, ale aj našu školu. Konkurenciu tvorilo 22 cvičných firiem z rôznych stredných škôl nielen zo stredného Slovenska.

Firma U dzivočky, s. r. o. získala krásne 2. miesto v kategórii o najkrajší stánok. A treba podotknúť, že sa jedná o cvičnú firmu, ktorá je na trhu len od septembra 2016. Srdečne blahoželáme a želáme do budúcnosti veľa úspechov.

Hoci firma Fish, s. r. o. nezískala tento rok žiadne umiestnenie v súťažných kategóriách (minulý rok 2. miesto v kategórii o najlepšie logo firmy), dievčatá so cťou reprezentovali svoju firmu i školu.

 

Všetkým žiakom, učiteľom a majstrom, ktorí nám pomohli pri prípravách a účasti na veľtrhu patrí veľké poďakovanie.

2

 

3

 

4

 

5

 

6

 

7

 

8

 

9

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube