^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

ZÁLOŽKA DO KNIHY SPÁJA STREDNÉ ŠKOLY

kniha vdaky

Aj v tomto školskom roku sa naša škola zapojila do projektu Slovenskej pedagogickej knižnice Záložka do knihy spája stredné školy, ktorý má podporiť záujem o knihy a čítanie.

Do projektu sa môžu zapojiť všetci kreatívni žiaci školy, ktorí takýmto spôsobom dokážu sprostredkovať literárne posolstvo osobností regiónu prostredníctvom záložky. Našou partnerskou školou je Spojená škola v Sabinove.

Cieľ celoslovenského projektu:
Nadviazanie kontaktov medzi slovenskými strednými školami a podpora čítania prostredníctvom výmeny záložiek do kníh, ktoré žiaci vyrobia ľubovoľnou technikou na vyhlásenú tému Literárne osobnosti môjho regiónu.

Priebeh podujatia:
V termíne do 25. októbra 2017 žiaci vytvoria záložku na zadanú tému podľa vlastného výberu alebo čitateľského zážitku. Záložky sa budú vytvárať aj v spolupráci s MOV v odboroch GDM a PM . Samozrejme je vítaná aj iniciatíva jednotlivcov, ktorí radi čítajú a vytvoria zaujímavé dielko.

Vyhodnotenie projektu:
Záložky budú odoslané do partnerskej školy . Vyhodnotenie spolupráce sa odošle do Slovenskej pedagogickej knižnice. Práce žiakov budú vystavené vo vestibule školy a na základe hlasovania bude vyhodnotený víťaz, ktorého aj odmeníme.

Bližšie informácie: nástenka pri učebni 104, koordinátorka čitaťeľskej gramotnosti
Mgr. Eva Štefanková

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube