^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Fitnes – pozitíva a negatíva

DSC 0330

V júni v rámci dňa zdravého životného štýlu sa niektorí naši žiaci zúčastnili besedy na tému fitnes, pozitíva a negatíva. Licencovaná trénerka kulturistiky a fitnes pani Matoušeková v spolupráci s Pohronským osvetovým strediskom v ZH podala zaujímavé informácie o správnom cvičení, posilňovaní, zdravom stravovaní.

 

A keďže naša škola má vo svojich priestoroch aj profesionálnu posilňovňu, pani trénerka prišla medzi našich žiakov opäť a priamo v posilňovni žiakom predviedla praktické ukážky cvičenia. Vysvetlila im, ako správne cvičiť, kde nerobiť chyby a odpovedala na mnohé otázky.

DSC 0364

Ing. Zeleňáková

DSC 0335

DSC 0348

DSC 0352

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube