^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Národný inšpektorát práce – beseda 2017

FormatFactoryDSC 0321

Európsky týždeň bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci je najväčším podujatím zameraným na zvyšovanie informovanosti v oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Koná sa každoročne počas 43 – eho kalendárneho týždňa v roku.

Jeho cieľom je prispievať k zlepšovaniu úrovne bezpečnosti a ochrany zdravia na pracoviskách Európy. Počas celého týždňa sú na Slovensku vo zvýšenej miere propagované aktivity smerujúce k zlepšeniu povedomia verejnosti o význame  bezpečnej práce a ochrany zdravia zamestnancov.

Aj naši žiaci mali možnosť dozvedieť sa zaujímavé informácie zamerané na bezpečnosť a ochranu zdravia pri práci formou besedy priamo v posluchárni našej školy. Veríme, že získané informácie využijú v budúcnosti na svojich pracoviskách.

Ing. Zeleňáková

 

FormatFactoryDSC 0320

 

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube