^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Prváci úspešne absolvovali lyžiarsky kurz

1LV

V pondelok, 22. januára 2018, sa začal pre našich prvákov dlho-očakávaný výlet v podobe päťdňového lyžiarskeho kurzu v Tatranskej Lomnici.

 

 

Prvý deň sme úspešne docestovali do Vysokých Tatier a ubytovali sa v penzióne Encián, priamo pod Lomnickým štítom. Keďže nám prialo aj počasie, mali sme krásny výhľad. Po zapožičaní výstroje sme sa obliekli do lyžiarskeho „outfitu“ a išli prvýkrát lyžovať. Vedúci kurzu, Mgr. Kopčák, rozdelil žiakov podľa úrovne lyžovania do skupín. Niektorí prekvapili svojimi schopnosťami hneď v úvode.

Na druhý deň po raňajkách sme opäť vyrazili na svah, počasie bolo krásne slnečné. Žiaci boli rozdelení do 4 skupín. So svojimi inštruktormi sa začiatočníci učili lyžovať a pokročilí zdokonaľovali svoje lyžiarske schopnosti. Po obede sme išli tatranským vláčikom do Starého Smokovca.

V stredu sme opäť úspešne zvládli lyžovanie, tešili sa z úspechov. Mnohých „nelyžiarov“ začalo lyžovanie baviť. Poobede sme vyrazili na príjemný výlet na Hrebienok pozemnou lanovkou, kde sme si prezreli ľadové sochy, ľadový dom a niektorí zažili adrenalínovú jazdu na sánkach do Starého Smokovca.

V predposledný deň sme lyžovali len do obeda. Poobede sme absolvovali výlet na Štrbské pleso, cestou sme mali krásny výhľad na Tatry, prešli sme sa ku skokanským mostíkom a k zamrznutému plesu.

V posledný deň sme doobeda lyžovali a čakala nás cesta do Žarnovice. Cestou sme spomínali na krásne zážitky, ktoré sme spolu zažili.

Všetci žiaci - začiatočníci sa naučili lyžovať, pokročilejší sa zdokonalili, predišli sme zraneniam, zažili sme kopu zábavy, odniesli sme si neskutočne veľa zážitkov.

Video z lyžiarskeho kurzu nájdete TU

 

Ďakujem vedúcemu kurzu, Mgr. Kopčákovi, za skvelo zorganizovaný kurz a kolegom – Mgr. Andokovi a P. Čákovskému za spoluprácu.

Ing. Zeleňáková

 

2LV

 

3LV

 

4LV

 

5LV

 

6LV

 

7LV

 

8LV

 

9LV

 

10LV

 

11LV

 

12LV

 

13LV

 

14LV

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube