^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Marec, apríl, máj, potom bude fraj :)

IMG 4210

Marec nám so sebou priniesol prvú tretinu maturitného boja, ktorý naši štvrtáci odštartovali tento týždeň písomnými maturitami zo slovenského jazyka, angličtiny a matematiky.

Písomné maturity sa začali v utorok testom zo slovenčiny, ktorý obsahoval 64 úloh a na jeho vypracovanie mali študenti 100 minút. Úlohy boli zamerané nielen na preverenie vedomostí maturantov, ale aj na čítanie s porozumením. V popoludňajších hodinách ich ešte čakalo slohovanie, na ktoré mali vyhradených 150 min. V testovaní sa pokračovalo v stredu, kedy slovenčinu vystriedala angličtina. 100 min test pozostávajúci zo 60 úloh preveril, ako študenti ovládajú gramatiku, počúvanie a čítanie s porozumením. Poobede ich potrápilo písanie slohu, ktorý musel obsahovať minimálne 160 slov (úroveň B1) alebo 200 slov (úroveň B2). Týmto dňom sa takmer pre všetkých maturantov písomky skončili. No našiel sa aj jeden odvážlivec, ktorého zlákala matematika, takže vo štvrtok ešte rátal o dušu, až sa mu z kalkulačky parilo J

Maturanti majú ešte pred sebou praktické maturity v apríli a finišovať by mali ústnymi maturitami v máji. Držíme všetkým palce!!!

 

IMG 4211

 

IMG 4212

 

IMG 4214

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube