^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Ďalší úspech na veľtrhu cvičných firiem

IMG 4727

Každý rok sa cvičné firmy z našej školy zúčastňujú Veľtrhu cvičných firiem v Žiari nad Hronom. Nebolo to inak ani tento rok. Naša firma, U dzivočky, s. r. o., bola na veľtrhu druhý – krát. Minulý rok sme získali 2. miesto v kategórii o najlepší stánok. Celkovo sa súťaží v 5 kategóriách: o najlepší stánok, logo, slogan, prezentáciu a katalóg.

 

Tento rok sa veľtrhu zúčastnilo 34 cvičných firiem z celého Slovenka z rôznych stredných škôl. Konkurencia bola naozaj silná. Podarilo sa nám však uspieť a v kategórii o najlepšie logo sme získali krásne 1. miesto. Mnohým sa páčil aj náš stánok a katalóg, ale na veľtrhu platia pravidlá, ak sa vyhrá v jednej kategórii, v druhej sa už nedá.

Ako zamestnanci našej cvičnej firmy by sme chceli poďakovať pani Ing. Zeleňákovej za vedenie firmy a prípravu na veľtrh a zároveň všetkým, čo nám pri prípravách pomáhali. Veľké ďakujem patrí p. Ing. P. Rybárovi a Ing. M. Rybárovi za pomoc pri výrobe loga.

Na veľtrhu nás boli podporiť aj mladší spolužiaci z I. B triedy s pani profesorkou Ing. Sliackou. Získavali prvé informácie o cvičných firmách, nakoľko ich to čaká tiež od druhého ročníka.

 

zamestnanci cvičnej firmy U dživočky, s. r. o.

 

IMG 4747

 

IMG 4746

 

IMG 4724

 

IMG 4728

 

IMG 4729

 

IMG 4731

 

IMG 4735

 

IMG 4738

 

IMG 4741

 

 

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube