^Back To Top
 • 1 .
  .
 • 2 .
  .
 • 3 .
  .
 • 4 .
  .
 • 5 .
  .
baner

Otvorená škola

Projekt "Otvorená škola" v rámci Strednej odbornej školy v Žarnovici zahŕňa vybudovanie počítačovej učebne s 10 novými počítačmi a s prístupom na internet, ktorá bude k dispozícii pre študentov, ale aj pre rodičov počas prestávok a aj počas vyučovania. V rámci projektu bude prebiehať tiež školenie ohľadom práce s internetovou žiackou knižkou najmä pre rodičov žiakov. Rozpočet projektu je vo výške 7 600 Eur.

Hlavným cieľom je zabezpečenie priamej komunikácie škola, žiak, rodič, potencionálny budúci zamestnávateľ, potencionálny budúci žiak a úrady miestnej samosprávy.

Charakteristika projektu:

Zriadením elektronického diskusného fóra vytvoríme priestor pre všetky zúčastnené strany, ktoré budú sledovať dianie, vyjadrovať sa k daným témam, zapájať sa do riešení.

V priestoroch vestibulu zriadime otvorenú študovňu, do ktorej bude počas aj mimo vyučovania umožnený prístup žiakom, rodičom a priateľom školy. Táto otvorená študovňa bude vybavená PC zostavami s pripojením na internet, multifunkčným zariadením pre tlač a skenovanie dokumentov a dataprojektorom pre prezentovanie svojich myšlienok.

Priestor bude dostupný aj počas letných prázdnin, kedy je škola otvorená verejnosti a ponúka k dispozícii športoviská.

V otvorenej študovni uskutočníme školenia pre rodičov ohľadom práce s internetovou žiackou knižkou .

 

Nový študijný odbor

letakCNC

Video o škole

Prezentácia 2016

Zvonenie

zvonenie old

Rozvrh hodín

rozvrh

Študijné odbory

Jedálny lístok

 

jedlo

Vzdelávací portál

portal

Copyright © 2013. OPENMINT Rights Reserved.


Facebook youtube